Güvenlik Kamera Sistemleri
Güvenlik Kamera Sistemleri

Kamera sistemleri ankara merkezli firmamız ip kamera ahd kamera gece görüşlü speed dome kamera modelleri ile hizmetinizdedir. Fabrikalardan otellere, çevre güvenlik kamera sistemlerinden  küçük işletmelere, bebek bakıcı kamera sistemlerinden büyük projelere kadar bir çok alanda profesyonel sistemler kurmaktadır.

Dome tipi güvenlik kameraları genellikle iç mekanlarda tercih edilen ürünlerdir. Dış mekanlar için de uygun ıp66 muhafazalı dome tipi kameralar mevcuttur. Gece görüşlü ayarlı lensli sesli modelleri olduğu gibi çok ergonomik küçük kasalara sahip plastik kasalı veya darbelere dayanıklı metal alaşımlı kasalı ürünlerdir. 

Ir bullet güvenlik kameraları dış mekan ve iç mekan kullanımına uygun ürünlerdir. İç mekanlarda estetikli açısından çok küçük kasalı kameralar kullanılır dış mekanlarda orta büyüklükteki kameralar kullanılırken askeri alanlar siteler gibi tesislerde çok büyük kasalı çevre güvenlik kameraları kullanılmaktadır. 

Speed dome kameralar halk dilinde 360° kamera olarak bilinmektedir. Speed dome kameralar dış mekana ve iç mekana uygun ürünler olabilmekle birlikte burada önemli olan optik zoom (yakınlaşma) özelliği takip becerisidir. Operatörler yardımı ile istenilen bölge kontrol edilir veya takip özelliğinden yararlanılır.