Görüntülü Diafon Sistemleri
Görüntülü Diafon Sistemleri

Görüntülü diafon sistemleri ile bundan böyle evinizde apartmanınızda daha fazla güvenliği hissedeceksiniz. Eskiden sesli diafon sistemleri ile kapnıza gelen kişinin kimliğini sorarak öğreniyor ve buna göre kapımızı açıyorduk gelen kişinin gerçekten adını söylediği kişi olduğunu bilebiliyormuyduk? Tabiki hayır. Kapımızı çalan ve diafondan konuştuğumuz kişinin bize yalan söyleyip bize zarar verebilecek bir kişi olduğunu tespit etmemize imkan yoktu. Günümüz teknolojisinde ise görüntülü diafon sistemleri sayesinde kapımımızı çalan kişinin hem sesini hemde görüntüsünü görebilme imkanına sahip olmaktayız. Günümüzde fiyatlarıda gayet makul seviyelere inan görüntülü diafon sistemleri artık her yerde rahatlıkla kullanılabilen sistemler haline gelmiştir.

Görüntülü Diafon Sistemleri,zilinize basıldığında kişinin görüntüsünü otomatik olarak ev veya işyerinizde bulunandiafon sistemi monitörüne iletir,görüntü iletimiyle birlikte kapınızdaki kişi ile sesli olrak iletişim kurmanıza veya kapı otomatiğini açmanıza izin veren sistemlerdir.Bunun yanında Görüntülü Diafon Sistemleri binanızda bulunan kapıcı ile direk görüşme yapabilmenizi sağlama,bina içindeki farklı kameraların görüntülerini de kendi monitörünüz üzerinden gözlemlemenizi sağlama gibi ekstra özellikleride bulunmaktadır.

Görüntülü Kapı Telefonu (Görüntülü Diyafon(Diafon) Sistemleri) Kullanarak güvenliğinizi sağlamak yönünden bir adım atmış olacaksınız.Tanımadığınız insanları daha evinize girmeden kapıda durdurmanıza yardımcı olacaktır.

Görüntülü diyafon (Diafon) sistemlerinin kurulumunda kablo yapısı ve kurulumda kullanılan kablonun kalitesi çok önemlidir.Apartman uygulamalarında Kapı önüne gelen ziyaretçi ile Daireler görüşebileceği gibi Aynı zamanda kapıcı ilede görüşülebilir

Görüntülü Diafon Sistemleri (Görüntülü Diafon Sistemleri Ankara) zilinizi çalan kişinin kimliği hakkında size sesli diyafon sistemlerine nazaran çok daha yüksek düzeyde güvende olmanızı sağlar

Görüntülü Kapı telefonu (Görüntülü Diafon Sistemleri Ankara) nin Kullanım alanları villalar, Apartmanlar, İşyerleri Vb. Binalara girişte güvenliğin önemli olduğu mekanlardır. Gerektiğinde monitör butonuna basarak kapı önünü görme imkanı sağlar.